2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Targówek
Dodane 22 kwietnia 2024

Kierowca-serwisant

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. B

Firma CWS-boco poszukuje kandydatów na stanowisko Kierowcy Serwisanta.

Jest to praca w przyjaznym środowisku pracy, z dostępem do zadbanego i bardzo dobrze wyposażonego zaplecza socjalnego.

Kierowca-Serwisant

lokalizacja miejsca pracy:

województwo: Warszawa;

Opis stanowiska

·         serwis i wymiana koszy na odpady ;

·         prowadzenie ewidencji tras i dostaw;

·         dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń higienicznych;

Wymagania

·         prawo jazdy kat. B;

·         doświadczenie w transporcie towarów mile widziane;

·         dobra umiejętność komunikacji;

·         umowa o pracę;

Oferujemy

·         samochód (z pokryciem kosztów eksploatacji);

·         stałe trasy;

·        umowę na czas nieokreślony;

Zgodnie z art. 4 pkt. 7 RODO Administratorem Danych, czyli podmiotem decydującym o celach i środkach przetwarzania danych jest CWS – boco Polska sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Rokicińskiej 156 b, 92 – 412 Łódź (w dalszej części jako: „Spółka”).

W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych oraz realizacją praw z tym związanych można kontaktować się pocztą tradycyjną na poniższy adres: CWS – boco Polska Sp. z o.o., ul. Rokicińska 156 b, 92 – 412 Łódź.

Cel i podstawa prawna przetwarzania danych osobowych przez Spółkę – dane osobowe w zakresie wynikającym z przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks Pracy i aktów do niej wykonawczych będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko, na które aplikuje Kandydat na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c) RODO w związku ze wskazanymi wyżej aktami.

Podanie danych osobowych niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji, a określonych w wyżej wymienionych aktach jest obowiązkowe co wynika z ich treści. Odmowa podania danych skutkuje brakiem możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Dane przekazane przez Kandydata w szerszym zakresie, niż wynikający z wyżej przytoczonych przepisów prawa mogą być przetwarzane przez Spółkę na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO tj. dobrowolnie udzielonej zgody przez Kandydata. Podanie danych w tym zakresie jest dobrowolne i całkowicie fakultatywne.

Uprawnienia Kandydatów do pracy (oraz współpracy) w zakresie przetwarzanych danych – Spółka gwarantuje spełnienie wszystkich praw przysługujących Kandydatom do pracy (oraz współpracy), a wynikających z RODO to jest:

• prawo dostępu do danych,

• prawo do sprostowania danych,

• prawo do ograniczenia przetwarzania,

• prawo do usunięcia danych,

• prawo do przenoszenia danych – dotyczy Kandydatów do pracy, którzy wyrazili zgodę na przetwarzanie ich danych w określonym celu, a przetwarzanie ich danych odbywa się w formie elektronicznej.

W przypadku przetwarzania danych na podstawie udzielonej zgody przez Kandydata przysługuje mu prawo cofnięcia zgody w każdym czasie bez podania przyczyny, co jednak nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania tych danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Niezależnie od uprawnień przysługujących powyżej w związku z przetwarzaniem danych osobowych, Kandydatowi przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (adres: ul. Stawki 2, 00 – 193 Warszawa).

Przekazywanie danych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG) – dane osobowe Kandydatów nie będą przekazywane przez Spółkę poza teren Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG).

Odbiorcy danych osobowych – dane osobowe Kandydatów do pracy mogą być ujawniane do firm wspierających Spółkę w zakresie obsługi technicznej (w tym dostarczenia, wdrażania oraz serwisu oprogramowania i serwisu sprzętu informatycznego, hostingu etc.), doradztwa personalnego i rekrutacji, prowadzących portale z ogłoszeniami o pracę.

Okres przechowywania danych osobowych – pozyskane dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko. W przypadku wyrażenia przez Kandydata zgody na wzięcie udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody wyrażonej w tym celu, nie dłużej jednak niż przez okres 12 miesięcy.

Jeżeli Kandydat wyraża zgodę aby jego dane osobowe były przetwarzane przez CWS – boco Polska Sp. z o.o. także na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CWS - boco Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łodzi, ul. Rokicińska 156B, 92-412 Łódź moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CWS - boco Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością moich danych osobowych w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 870564223