2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Podkarpackie
  5. Kierowca - Mielec
Dodane 16 kwietnia 2024

kierowca samochodu do 3,5 t kat B wyjazdy w kółkach PL-DE-PL

Wynagrodzenie

4 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko międzynarodowy

Zatrudnię kierowcę kat. B samochodu dostawczego do 3,5t. Transport w kółkach Polska-Niemcy-Polska lub Polska-Francja-Polska

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas nieokreślony, 1 etat, równoważny system czasu pracy. Oferta tylko dla osób zdecydowanych, pragnących nawiązać stałą współpracę, najlepiej osoby z Mielca i bliskich okolic.

Wymagania:

- Doświadczenie w prowadzeniu samochodów bus typu blaszka/ plandeka do 3,5t

- uczciwość, samodzielność i zaangażowanie

- komunikatywna znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego

- czynne prawo jazdy kat. B

- umiejętność obsługi urządzeń mobilnych - umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:

- prowadzenie pojazdu do 3,5t, dbałość o jego stan,

- sporządzanie dokumentacji CMR,

- przewóz ładunków ich załadunek oraz rozładunek w wyznaczonych miejscach realizacji

- zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości i problemów związanych z załadunkiem/rozładunkiem oraz przebiegiem trasy bezpośrednio do przełożonego

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony (najpierw miesięczny okres próbny) Lub współpracy na własnej działalności (pokrywam wszystkie koszty)

- podstawę + dodatki do wynagrodzenia w zależności od zaangażowania oraz przebiegu trasy (wynagrodzenie wypłacane co tydzień).

- telefon służbowy,

- praca w przyjemnej atmosferze

Prosimy o przesłanie CV poprzez formularz OLX, tylko zdecydowane osoby, chętne do współpracy na stałe.

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 893573708