2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Mirosławice
Dodane 16 kwietnia 2024

Kierowca samochodu ciężarowego kat C+E

Lokalizacja

Mirosławice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EZasięg transportu: Tylko krajowy

KIEROWCA ZESTAWU CIĄGNIK SIODŁOWY I NACZEPA-TRANSPORT KRAJOWY

Twój zakres obowiązków

·        Prowadzenie zestawu ciągnik siodłowy z naczepą i kontenerem morskim

·        Dbanie o stan techniczny pojazdu

·        Ładowanie i nadzór nad prawidłowym załadowaniem kontenera

·        Pokonywanie wyznaczonych tras zgodnie z ustalonym harmonogramem

·        Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego

·        Prowadzenie dokumentacji przewozowej

Nasze wymagania

·        ​Doświadczenie w transporcie krajowym (co najmniej 2 lata),

·        Praca od poniedziałku do piątki, częste powroty na bazę tego samego dnia,

·        Prawo jazdy kategorii C+E, kod 95,

·        ​Karta kierowcy,

·        ​​Aktualne badania lekarskie i orzeczenie psychologiczne,

·        Dobra organizacja pracy,

·        ​Dbałość o powierzony sprzęt,

·        ​Przestrzeganie przepisów prawa,

·        W przypadku kierowcy z Ukrainy polskie prawo jazdy lub karta kwalifikacji kierowcy;

To oferujemy

·        Stabilność zatrudnienia – umowa o pracę

·        Stale serwisowaną i zadbaną flotę, komfortowe pojazdy marki SCANIA z klimatyzacją postojową

·        Profesjonalne zaplecze warsztatowe,

·        Pracę wśród życzliwych ludzi i partnerskie traktowanie.

Lokalizacja

Mirosławice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Mirosławice
ID: 900799196