2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Poraj
Arkadiusz
Dodane 24 kwietnia 2024

Kierowca Samochodu Ciężarowego CE - Europa bez GB

Wynagrodzenie

12 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poraj

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko międzynarodowy

OMEGA Transport – to prężnie rozwijająca się spółka z kapitałem polskim z sektora TSL. Mamy ponad dwadzieścia pięć lat doświadczenia i zatrudniamy ponad 250 osób. W związku z rozwojem i realizowaną rozbudową rynku klientów prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • transport towarów i realizacja zleceń transportowych na terenie Europy bez GB

  • zróżnicowane systemy pracy dostosowane do kierowców np. 2/1, 3/1, Stały pojazd lub Skoczek

  • praca w pełnym wymiarze czasu pracy

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kategorii CE

  • aktualna karta kierowcy

  • aktualne uprawnienia na przewóz rzeczy

  • ADR – mile widziany

  • aktualne psychologiczne badania lekarskie

  • doświadczenie w transporcie międzynarodowy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach mowy o pracę

  • atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenia

  • odzież firmowa

  • nowoczesną flotę, wsparcie techniczne oraz telematyczne (Transics, Webfleet)

  • pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w kraju

  • ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe ubezpieczenie NW

  • telefon służbowy

  • karta służbowa

  • szkolenia

  • bonusy, możliwy zwrot kosztów dojazdu do pracy

  • premie za ekodriving, terminowość oraz bezszkodowość

  • premia rekrutacyjna za polecenie

  • parking na bazie dla pojazdów prywatnych

  • wyjazd i powroty na bazy Poraj k. Częstochowy, Wrocław oraz Radomsko

Do złożonych dokumentów prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżących i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę OMEGA Transport Sp. z o.o.. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowana o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Lokalizacja

Poraj,

Śląskie

Śląskie, Poraj
ID: 872291393