2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Ciechanów
Dodane 10 czerwca 2024

Kierowca samochodu ciężarowego C+E do Zakładu Surowców

Lokalizacja

Ciechanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

W związku z tym poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO C+E

w Zakładzie Surowców Paszowych

Miejsce pracy: Ujazdówek i okolice

OPIS STANOWISKA:

  • transport produktów z ubojni i wylęgarni do zakładów przetwórczych

  • utrzymanie ciągłości transportu

  • transport "po placu" - przewożenie surowca pomiędzy zakładami w jednym miejscowości lub transport o zasięgu krajowym, najdalsze trasy Olsztyn, Siedlce, Niepołomice

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat. C+E oraz stosowne uprawnienia kierowców (karta kierowcy, aktualny kurs na przewóz rzeczy)

  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych minimum 2 lata

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • dyspozycyjność, sumienność

  • umiejętność pracy zespołowej

  • dbałość o powierzony sprzęt

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • wszelkie środki i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków

CV PROSIMY KIEROWAĆ:

  • w odpowiedzi na niniejszą ofertą pracy poprzez OLX,

  • bezpośrednio na adres mailowy: rekrutacja(małpa)cedrob.com.pl

SZCZEGÓŁY POD NUMEREM TELEFONU: 795 133 062 lub 23 675-04-79

WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ciechanów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ciechanów
ID: 700150637