2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Pruszków
Dodane 16 kwietnia 2024

Kierowca samochodu asenizacyjnego kat. B/C

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: kierowca samochodu asenizacyjnego. Miejsce pracy: Pruszków

Twój zakres obowiązków

·         Dostarczanie, odbiór i serwisowanie kabin przenośnych

·         Prowadzenie ewidencji potwierdzającej wykonanie usług

·         Dbałość o prawidłową dokumentację zgodnie z przyjętymi procedurami firmy

·         Organizowanie pracy zgodnie z przepisami BHP

Nasze wymagania

·         Czynne prawo jazdy kat. B (mile widziana kat. C)

·         Doświadczenie na stanowisku kierowcy

·         Dobra organizacja czasu pracy

·         Rzetelność, odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu zadań

·         Zaangażowanie w wykonywaną pracę

·         Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

·         Umowę o pracę

·         System premiowy uzależniony od wyników pracy

·         Odzież firmową

·         Prywatną opiekę zdrowotną

·         Dofinansowanie karty Multisport

Zapraszamy do kontaktu pod nr tel 79*******00 lub 53*******76

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 902586705