2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Włochy
Dodane 21 kwietnia 2024

Kierowca / Przedstawiciel wypożyczalni samochodów

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Jesteśmy wypożyczalnią samochodów, która dynamicznie rozwija się na rynku i stawia na najwyższą jakość świadczonych usług. Aktualnie poszukujemy kierowców/przedstawicieli, który dołączą do naszego zespołu i pomogą nam zaspokajać potrzeby naszych klientów.

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta w języku polskim oraz angielskim (podstawianie/odbieranie samochodów, sporządzanie umów najmu, rozliczeń wynajmu)

  • Dostarczanie i odbieranie samochodów zgodnie z ustalonymi harmonogramami.

  • Realizacja miesięcznych planów sprzedażowych

  • Aktywna sprzedaż usług dodatkowych związanych z wynajmem

  • Obsługa aplikacji mobilnej oraz systemu wewnętrznego

  • Obsługa terminala kart płatniczych oraz kasy fiskalnej

  • Przygotowywanie pojazdów do wydania

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy oraz wysoką jakość usług w oparciu o standardy firmy

  • Dbanie o właściwy stan techniczny pojazdów, kontrola terminowości przeglądów gwarancyjnych

  • Relokacje pojazdów między oddziałami

  • Regularne raportowanie wyników wynajmu/sprzedaży

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kategorii B - praktyczna umiejętność prowadzenia pojazdu

  • Ukończone co najmniej 20 lat.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie jak i piśmie

  • Wysoka kultura osobista

  • Zdolności interpersonalne

  • Swoboda wypowiedzi, umiejętności handlowe

  • Umiejętność pracy w grupie

  • Dobra organizacja

  • Punktualność, uczciwość, zaangażowanie, samodzielność

  • Gotowość do pracy zmianowej, również w weekendy

  • Mile widziane: doświadczenie w branży wynajmu samochodów, zainteresowanie motoryzacją, status ucznia/studenta lub własna działalność gospodarcza

Oferujemy

  • Pracę w oparciu o umowę zlecenie lub B2B

  • Pracę w młodym zespole

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe oraz możliwość wypracowania wysokich premii miesięcznych

  • Elastyczny grafik, dostosowany do dostępności pracownika - możliwość pogodzenia pracy z nauką

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze klienta

  • Możliwość rozwoju i awansu

O nas

Siedziba w Warszawie jest częścią globalnej sieci franczyzowej zlokalizowanej w wielu krajach, co pozwala oferować naszym klientom doskonałą obsługę na całym świecie. Dodatkowo budujemy własną markę związaną z najmem krótkoterminowym.

Dążymy do ciągłego doskonalenia naszych usług, zarówno pod względem jakości, jak i dostępności. Oferujemy konkurencyjne ceny i elastyczne warunki wynajmu.

Dołącz do naszego zespołu. Czekamy na ambitnych kandydatów, gotowych podzielić się swoją pasją i zaangażowaniem w branży motoryzacyjnej.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 911843853