2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Gliwice
  6. Kierowca - Sośnica
Dodane 28 maja 2024

KIEROWCA Pomocy drogowej kat C. - Gliwice, Zabrze,

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Sośnica

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Dzien dobry wszystkim zainteresowanym, Firma swiadczaca uslugi Pomocy Drogowej poszukuje kierowcy do pracy na pelny etat. Interesuje Nas osoba dyspozycyjna z zainteresowaniami w branzy motoryzacyjnej. Warunki aplikacji : Dyspozycyjnosc Doswiadczenie w zawodzie kierowcy Miejsce zamieszkania - GLIWICE, Zabrze +/- 5 km. Prawo jazdy kat C, Zarobki i forma zatrudnienia do ustalenia ( zakres obowiązków ). Proszę o przesyłanie CV na PW Olx

OFERUJEMY:

-Stale zatrudnienie

-prace na nowoczesnym sprzecie

-atrakcyjne zarobki

-możliwość rozwoju

-codziennie inne wyzwania

-czas miedzy zleceniami kierowca spędza w domu lub na bazie sprzętowej

-przypisany pojazd do kierowcy

-codziennie w domu

Zarobki "na rękę" 6000 - 8000 ( adekwatnie do zakresu obowiązków, przerobu ) - zarobki oczywiście mogą być większe wiąże się to z zaangażowaniem kierowcy.

zakres obowiązków :

-kierowanie pojazdami (3,5t - 5,4t - 5,9t - 7,2t)pomocy drogowej kat. C

-uzupełnianie dokumentacji zdjęciowej, protokoły związane z powierzona usługa

-dbanie o powierzony sprzęt

wymagania :

  • dyspozycyjność

  • doświadczenie w zawodzie kierowcy kat C

  • miejsce pobytu +/- Gliwice, Zabrze,

—————————————————— Na wiecej pytan postaram sie odpowiedziec telefonicznie. Cv prosze przesylac za posrednictwem OLX W przypadku zainteresowania przez nas Państwa osoba skontaktujemy sie telefonicznie. *wszystkie dane osobowe beda przechowywane na czas rekrutacji (3miesiace) po czym zostana usuniete.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Sośnica
ID: 597033132