2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Łódzkie
  5. Kierowca - Tomaszów Mazowiecki
Dodane 19 kwietnia 2024

Kierowca/pomocnik kierowcy

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Firma Handlowo Usługowa "Laura" zajmuje się sprzedażą hurtową odzieży, obuwia i tekstyliów. W związku z rozpoczęciem działalności na terenie województwa łódzkiego poszukujemy kandydatów na stanowiska:

  • Kierowca

  • Pomocnik Kierowcy

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. B (dotyczy kierowcy)

  • umiejętność prowadzenia dużych samochodów dostawczych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t. (dotyczy kierowcy)

  • zdolność i brak przeciwwskazań do wykonywania umiarkowanie ciężkiej pracy fizycznej

Zadania:

  • pakowanie odzieży w terenie

  • załadunek samochodu

  • rozładunek samochodu na magazynie

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie zasadnicze

  • premię frekwencyjną

  • premię zadaniową

  • możliwość szybkiego awansu na kierownika regionu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 913016416