2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Ochota
Global Assistance Polska
Dodane 18 kwietnia 2024

Kierowca Pojazdu Pomocy Drogowej

Wynagrodzenie

5 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja zleceń assistance

  • Wykonywanie usług pomocy drogowej: holowanie lub naprawa pojazdów na miejscu

  • Dbanie o powierzony sprzęt

  • Dbanie o pozytywną opinię Klientów poprzez profesjonalną obsługę i budowanie trwałych relacji

Nasze wymagania:

  • Prawo Jazdy KAT B (mile widziana: KAT C)

  • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów min. 2 lata

  • Wykształcenie średnie (preferowane: związane z motoryzacją)

  • Zdolność do drobnych napraw na miejscu awarii (mile widziane doświadczenie związane z praca w warsztacie)

  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność oraz umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne (łatwość nawiązywania kontaktów)

To oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Uczciwe warunki zatrudnienia: wynagrodzenie zasadnicze i atrakcyjny system premiowy

  • Kompleksowy onboarding, w tym szkolenia wstępne oraz szkolenia BHP

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Możliwość zakupu karty Multisport na preferencyjnych zasadach

  • Zniżki na firmowe produkty ubezpieczeniowe (również dla rodziny i znajomych)

  • Akcje komunikacyjne dotyczące profilaktyki zdrowia i wellbeing’u (spotkania z ekspertami i webinary)

  • Program Poleceń Pracowniczych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 800793854