2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Andrychów
Dodane 16 kwietnia 2024

Kierowca osobisty z własnym samochodem - praca dorywcza

Lokalizacja

Andrychów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Poszukujemy kierowcy osobistego do sporadycznych kursów (kilka razy w miesiącu) z własnym samochodem. Praca dorywcza na zasadzie współpracy jako samodzielny przedsiębiorca. Terminy kursów będą ustalane z wyprzedzeniem.

Obowiązki:

  • Zapewnienie punktualnych kursów do różnych miejsc w wyznaczonych terminach (najczęściej Andrychów-Kraków, Kraków-Andrychów)

Wymagania:

  • Posiadanie własnego samochodu w doskonałym stanie technicznym i wizualnym.

  • Doświadczenie w pracy jako kierowca osobisty będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność elastycznego dostosowywania się do zmieniających się harmonogramów.

  • Zachowanie dyskrecji i profesjonalizmu w kontakcie z kierownictwem firmy.

Oferujemy:

  • Możliwość współpracy jako samodzielny przedsiębiorca.

  • Wynagrodzenie adekwatne do ilości kursów oraz standardu świadczonych usług.

Jeśli spełniasz powyższe kryteria i jesteś zainteresowany/zainteresowana współpracą jako kierowca osobisty, prosimy o kontakt.

Lokalizacja

Andrychów,

Małopolskie

Małopolskie, Andrychów
ID: 912225059