2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Jawornik
Dodane 13 maja 2024

Kierowca operator- praca dla kierowców z Myślenic i okolic

Lokalizacja

Jawornik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Działamy na rynku od 1992 roku. Od tego czasu nieustannie rozwijamy się dbając o modernizację i rozbudowę firmy, hal produkcyjnych jak i podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników tak, aby nasze usługi stały zawsze na najwyższym poziomie, a powierzone nam zadania wykonane były rzetelnie oraz w sposób bezpieczny.

Firma Remobud specjalizuje się w wykonywaniu usług z zakresu czyszczenia przemysłowego, oraz przygotowywaniu urządzeń energetycznych i hutniczych do remontów.

Obecnie poszukujemy kierowców zawodowych do pracy na terenie:

-Huty ArcelorMittal Poland S.A. - oddział Kraków

-Zakładu w Głogoczowie  (rozpoczęcie i zakończenie pracy)

ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW

·         Utrzymywanie pojazdu w stałej gotowości eksploatacyjnej oraz używanie go wyłącznie zgodnie z jego przeznaczeniem

·         Prowadzenie i obsługa samochodu ciężarowego zgodnie z uprawnieniami potwierdzonymi w prawie jazdy

·         Przygotowanie samochodu do jazdy ( sprawdzanie stanu technicznego samochodu przed jazdą, ładowanie i nadzór nad prawidłowym załadowaniem ładunku )

·         Prowadzenie dokumentacji jazdy, zgłaszanie przełożonemu zauważonych usterek

·         Wykonywanie czynności kontrolno – obsługowych, zgodnie z instrukcją obsługi użytkowanego pojazdu

·         Utrzymywanie pojazdu w należytej czystości

WYMAGANIA:

·               PRAWO JAZDY KAT. B + C, UPRAWNIENIA KWALIFIKACYJNE DLA KIEROWCÓW ZAWODOWYCH

·               Dyspozycyjność

·               Bez nałogów i uzależnień

·               Odpowiedzialność za wykonaną pracę

Warunkiem koniecznym jest uzyskanie orzeczenia lekarskiego uprawniającego do pracy: Praca wymagająca sprawności psychofizycznej. Kierowanie samochodem powyżej 3,5 tony. Praca na wysokości powyżej 3 metrów związana z obsługą pojazdu. Wszystkie niezbędne badania na powyższe stanowisko zapewnia pracodawca.

OFERUJEMY:

Pracodawca zapewnia wszystkie szkolenia potrzebne na stanowisku pracy

·         Stabilną pracę

· Praca od poniedziałku do piątku na jedną zmianę

·         Umowę o pracę na pełny etat

·         Podstawa plus premie uzależnione od zakresu prac w danym miesiącu

TELEFON: 12-314-29-44

Lokalizacja

Jawornik,

Małopolskie

Małopolskie, Jawornik
ID: 917966223