2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Kębłowo
Dodane 28 marca 2024

Kierowca - Operator Dźwigu HDS C+E

Lokalizacja

Kębłowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Tylko krajowy

Firma I&M Centrum zatrudni osobę na stanowisko kierowcy z HDS.

Opis stanowiska:

  • prowadzenie pojazdu ciężarowego,

  • operowanie HDS,

Wymagania:

·        doświadczenie minimum 1 rok w prowadzeniu pojazdu ciężarowego

·        prawo jazdy kategorii C + E

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,

  • baza firmy w Kębłowie

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Lokalizacja

Kębłowo,

Pomorskie

Pomorskie, Kębłowo
ID: 559302646