2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Małopolskie
  6. Pozostałe - Kraków
  7. Pozostałe - Stare Miasto
Dodane 17 kwietnia 2024

Kierowca - od zaraz - dostawca jedzenia - 25zł/rękę

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy sympatycznej i sumiennej osoby do pracy w naszym zespole :)

Jeśli szukasz stałego zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin to zapraszamy do wysyłania zgłoszeń przez portal OLX!

Zakres obowiązków:

* sprawne dostarczanie zamówień

* przewożenie dostaw między punktami

* w wolnym czasie pomoc w kompletowaniu opakowań na wynos (pieczątkowanie/ składanie) oraz drobne prace kuchenne (jak rozlewanie sosów itp)

Wymagania:

* prawo jazdy kategorii B

* dyspozycyjność minimum 4-5 dni w tygodniu (praca również w weekendy)

* sumienność i pracowitość

* znajomość topografii Krakowa

*punktualność

Oferujemy:

* samochód służbowy w godzinach pracy

* stabilne zatrudnienie

* elastyczny grafik

* posiłki pracownicze

* stawka 22 - 25 zł na rękę/h - uzależniona od doświadczenia, do ustalenia po spotkaniu wprowadzającym, z osobami poważnie zainteresowanymi, napewno się dogadamy :)

*premie uznaniowe

Zapewniamy

* pracę w miłym zespole :)

Pracujemy 7 dni w tygodniu od godz 8 - 22(dzielone grafiki), jeździmy po całym Krakowie a nawet pod Kraków. Grafiki są ustalane indywidualnie, wypłaty co miesiąc do 10 dnia każdego miesiąca.

Zapraszam do wysyłania zgłoszeń wraz z CV i numerem kontaktowym przez olx, będziemy się kontaktować z wybranymi osobami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 755171213