2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Kraków
  6. Kierowca - Czyżyny
Dodane 24 maja 2024

Kierowca , obsługa ruchu turystycznego

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Oferta Pracy: Prywatny Kierowca dla Rodzin Arabskich

Branża: Turystyka

Okres: Wakacje

Lokalizacja: Kraków i Zakopane

Szukamy studentów na okres wakacji do pracy jako prywatny kierowca dla rodzin arabskich. Jeśli posiadasz dobrą umiejętność jazdy samochodem, komunikatywny angielski oraz dyspozycyjność, ta oferta jest dla Ciebie!

Wymagania:

Dobre umiejętności jazdy samochodem

Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Dyspozycyjność w okresie wakacyjnym

Zakres obowiązków:

Transport rodzin arabskich na terenie Krakowa i Zakopanego

Zapewnienie bezpiecznej i komfortowej podróży

Pomoc w codziennych potrzebach transportowych

Oferujemy:

Pracę w dynamicznej branży turystycznej

Nocleg na nasz koszt w przypadku pracy w Zakopanem

Atrakcyjne wynagrodzenie

Dodatkowe bonusy od sprzedaży atrakcji u naszych partnerów

Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o przesłanie swojego CV lub kontakt telefoniczny pod numerem : 60*******52

Dołącz do naszego zespołu i zyskaj cenne doświadczenie w branży turystycznej!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 920559565