2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Wyrzysk
Dodane 25 kwietnia 2024

Kierowca międzynarodowy kat. C + E

Lokalizacja

Wyrzysk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

Firma z wieloletnim doświadczeniem w transporcie i logistyce poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Kierowca Międzynarodowy lub Krajowy C+E

Twój zakres obowiązków

  • Kierowca C+E Transport międzynarodowy - Plandeka

  • Kierowca C+E Transport międzynarodowy- Wywrotka

  • Zapewnianie bezpiecznego transportu towarów

  • Prawidłowe załadunek i rozładunek towarów zgodnie z instrukcjami

  • Utrzymywanie kontaktu z dyspozytorem

  • Dokładne prowadzenie dokumentacji dotyczącej podróży,

  • Monitorowanie stanu pojazdu i raportowanie wszelkich usterek lub konieczności przeglądu technicznego

  • Przestrzeganie polityki firmy dotyczącej bezpiecznego transportu towarów i utrzymania dobrej reputacji firmy

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy C+E

  • ADR-y (jeśli nie ma, pomagamy w zdobyciu uprawnień)

  • Kurs na przewóz rzeczy

  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym lub krajowym min 1 rok

  • Karta kierowcy

  • Aktualne badania lekarskie

To oferujemy

  • Stabilną pracę w renomowanej firmie

  • Gwarantujemy atrakcyjny, terminowy system wynagrodzenia, zgodny z przepisami pakietu mobilności

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Odzież roboczą do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy

  • Kurs ADR

  • Zagraniczne ubezpieczenie podróżne

Benefity

  • parking dla pracowników

  • mieszkanie służbowe

  • możliwość uzyskania uprawnień

Zainteresowanych kandydatów prosimy o kontakt telefoniczny

Lokalizacja

Wyrzysk,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wyrzysk
ID: 909353552