2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Poznań
  6. Kierowca - Jeżyce
Dodane 19 kwietnia 2024

Kierowca międzynarodowy kat. C+E

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko międzynarodowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • praca na terenie UE

  • praca w różnych systemach zmianowych

  • stała umowa o pracę

  • stała pensja, niezależna od ilości zrobionych kilometrów

  • system 11 dni w trasie 3 dni wolne.

zjazdy zestawami na bazę!!!

Nasze wymagania

  • doświadczenie w transporcie międzynarodowym

  • aktualne prawo jazdy kategorii C + E

  • aktualna karta kierowcy - KOD95

  • aktualna kwalifikacja wstępna/okresowa (kurs na przewóz rzeczy),

  • aktualne psychologiczne badania lekarskie (psychotesty),

  • zaangażowanie i solidność w wykonywanych obowiązkach

  • JĘZYK POLSKI w stopniu KOMUNIKATYWNYM !!!

To oferujemy

  • STAŁE WYNAGRODZENIE

  • wynagrodzenie wypłacane w całości na konto

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • stałą pracę w stabilnej firmie transportowej

  • pracę z zachowaniem norm czasu

  • dodatek stażowy

  • ubezpieczenie grupowe

  • nowoczesny w pełni wyposażony zestaw przypisany do kierowcy

  • zjazdy zestawami na bazę

  • profesjonalny warsztat pojazdów i pełne wsparcie techniczne

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 852279499