2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Nowa Ruda
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierowca Międzynarodowy kat. B - Plandeka - 250-300 zł netto dniówka

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowa Ruda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko międzynarodowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Jesteśmy Firmą specjalizującą się w przewozach pojazdami o DMC do 3,5 tony.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko

Kierowca w Ruchu Międzynarodowy kat. B.

Opis stanowiska:

  • przewóz ekspresowy towarów po krajach Unii Europejskiej,

  • kraje to Niemcy, Włochy, Francja, Austria, Dania, Benelux, Hiszpania

  • praca w systemie 3 tygodnie „w trasie” – 1 tydzień „w domu”

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B

  • punktualność i odpowiedzialność

  • komunikatywność i dyspozycyjność

  • zaangażowanie w pracy

  • obowiązek skompletowania dokumentacji personalnej

  • zrobienie badań lekarskich

Oferujemy:

  • współpracę od dzisiaj

  • obowiązkowe szkolenie dla nowych kierowców

  • możliwość przyuczenia niedoświadczonej osoby do zawodu kierowcy

  • współpracę w stabilnej i ciągle rozwijającej się firmie

  • niezbędne narzędzia pracy w tym telefon i nawigację ProTruck TomTom

Nasze pojazdy:

  • Renault Master 2,3 dci, 170 KM, roczniki 2019-2022

  • Zabudowa aluminiowa, plandeka,

  • Skrzynia załadunkowa - 10 euro palet oraz 8 euro palet

  • Kabina sypialniana – Spojkar i Spojtrak (spanie za siedzeniami) oraz Lamico XXL (spanie nad kabiną „kurnik”)

Możliwości współpracy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę

  • wynagrodzenie od 230 do 270 zł netto/dzień --> dla kierowców w okresie próbnym oraz mniej doświadczonych

  • wynagrodzenie od 250 do 320 zł netto/dzień --> dla kierowców doświadczonych i z większym stażem w firmie

  • współpraca w oparciu o własną działalność gospodarczą – przychód z umowy o współpracy 300 zł netto/dzień

Zatrudnimy również kierowców z Ukrainy tylko z doświadczeniem.

Wymagania dla kierowcy w Ukrainy:

  • roczne doświadczenie w pracy jako kierowca międzynarodowy na pojazdach do 3,5 tony DMC

  • konieczna znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym

  • posiadanie pobytu stałego lub czasowego w Polsce z pozwoleniem na pracę

Przeczytałeś ofertę pracy ?

Masz jeszcze jakieś pytania i chcesz dowiedzieć się więcej ?

ZADZWOŃ +48 511 915 099 lub wyślij SMS "PRACA" na ten sam numer telefonu. Oddzwonimy !

Lokalizacja

Nowa Ruda,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Nowa Ruda
ID: 535683358