2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Leszno
Dodane 17 kwietnia 2024

Kierowca międzynarodowy kat. B, BUS do 3,5 t.

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Leszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko międzynarodowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Obowiązki:

  • Kierowanie pojazdem kategorii B

  • Realizacja tras międzynarodowych.

  • Troska o powierzony sprzęt.

  • Przestrzeganie przepisów dotyczących czasu pracy i przepisów drogowych.

  • Praca w systemie 3/1, 4/1 .

  • Odpowiednie zabezpieczenie towaru

  • Dostarczanie towaru do punktów według zlecenia.

  • Stały kontakt ze spedytorem

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B, (posiadamy również pojazdy powyżej 3,5 t na kat. C)

  • Mile widziane doświadczenie w zawodzie.

  • Język polski w stopniu komunikatywnym

  • Gotowość do długotrwałej współpracy.

Zapewniamy

  • Dla osób bez doświadczenia wdrożenie w dokumenty transportowe

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę (Mile widziana również DG)

  • Przy umowie o pracę dniówka 250-300 zł

  • Przy DG stawka do uzgodnienia

  • W pełni wyposażony samochód, terminowe serwisy = bezproblemowa jazda

  • Dla obcokrajowców zapewniamy dopełnienie wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem (powierzenie, świadectwo kierowcy, karty pobytu)

Jesteśmy małą firmą, zapewniamy przyjazną atmosferę oraz bezproblemowych spedytorów.

Warunki pracy elastyczne - wszystko do uzgodnienia.

KONTAKT TELEFONICZNY PO GODZINIE 16 !! !!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ, ODDZWONIĘ!

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 912464182