2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Lubelskie
  5. Kierowca - Lublin
Dodane 08 kwietnia 2024

Kierowca międzynarodowy kat. B

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Zatrudnię kierowcę z prawem jazdy kat. B do 3,5 t na trasy międzynarodowe. Samochód dostawczy, plandeka. 10ep z webasto, możliwość przyuczenia.

UWAGA!

Oferta skierowana do osób prowadzących działalność gospodarczą np. taxi lub inny transport. Jeżeli chcesz spróbować pracy na trasach międzynarodowych, proszę o kontakt.

Kierowca w ramach współpracy otrzymuje samochód dostawczy, kartę paliwową, licencję uprawniającą do świadczenia usług na terenie UE. Kierowca nie ponosi żadnych kosztów użytkowania samochodu. Rozliczenia za paliwo odbywają się bezgotówkowo. Praca zasadniczo odbywa się w systemie 3/1, tj. 3 tygodnie w trasie i tydzień w domu, jednakże istnieje możliwość odstępstw od tego schematu. Wynagrodzenie to 330 zł netto za każdy dzień w trasie. Po powrocie kierowca wystawia fakturę brutto płatną po 14 dniach.

Oferuję współpracę na zasadach partnerskich. Wszelkie koszty użytkowania, napraw, ubezpieczenia samochodu itp ponosi firma. To samo dotyczy się szkód nie wynikających z umyślnej winy kierowcy. Kierowca nie ponosi żadnego ryzyka w związku z prowadzeniem działalności.

Obowiązki:

- prowadzenie dokumentów transportowych (cmr)

- dyspozycyjność i punktualność

- dbanie o mienie firmowe

Doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych mile widziane.

System pracy do uzgodnienia 3/1 lub 4/1.

Wynagrodzenie netto ("na rękę"):

B2B (samozatrudnienie): 330 zł/dzień w trasie

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 910389717