2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Legnica
Malwina
Dodane 12 czerwca 2024

Kierowca Międzynarodowy C+E - Niemcy, Belgia, Holandia, Austria

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Uprawnienia ADR, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko międzynarodowyRekrutacja online

Zostaniesz naszym mistrzem kierownicy na krajowych trasach. Wykażesz się samodzielnością i zmysłem orientacji w terenie, ale będziesz też w kontakcie z fantastycznymi ludźmi, którzy zawsze chętnie poprowadzą Cię do celu.

Wyjazdy z Godziszowej lub Kątów Wrocławskich

To oferujemy:

  • Praca od poniedziałku do piątku z 1 weekendem pracującym lub 2 weekendy pracujące 2 w trasie na przemiennie

  • Terminowy wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

  • System wynagrodzeń rozliczany zgodnie z prawnymi obowiązkami od 01.02.2022 w Polsce i UE - pakiet mobilności

  • Pracę w pojedynczej obsadzie z autem przypisanym do Kierowcy Mercedes Actros MP4

  • Ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie NNW

  • Przestrzeganie przepisów czasu pracy

  • Benefity dla Ciebie i Twoich bliskich: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karty zniżkowe na paliwo do prywatnego użytku i wiele innych

  • Nowoczesny i regularnie serwisowany tabor, telefon kom.i poradniki

  • Szkolenia z ekojazdy, jazdy defensywnej

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja zleceń transportowych po kraju

  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów, w tym czasu pracy

  • Dbałość o powierzony ładunek

  • Sprawne i terminowe wypełnianie dokumentów

  • Dbałość o narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację pojazdu

Nasze wymagania:

  • Posiadanie prawa jazdy kat. CE + Karty Kierowcy

  • Doświadczenie min. 6 miesięcy

  • Aktualne uprawnienia i badania (orzeczenie lekarskie + psychotesty)

  • Ukończony kurs na przewóz rzeczy

Mamy drive do rozwoju!

Ponieważ w Raben Transport doskonalenie naszej organizacji powierzamy utalentowanym osobom z dużym potencjałem i każdemu umożliwiamy rozwój w różnych działach i w międzynarodowym środowisku.

Specjalizujemy się w ładunkach całopojazdowych – 24-tonowe ciężarówki z logo Raben na drogach Polski i Europy to nasza sprawka! Wierzymy w swobodną, dwukierunkową komunikację oraz rzetelną i konstruktywną informację zwrotną. Podejmujemy się dużych projektów, dlatego nasze kontakty pozbawione są sztywnych barier – to znakomicie ułatwia współpracę i realizację innowacyjnych pomysłów. A tylko takie mamy.

Nie wierzysz? Sprawdź sam! Jeżeli cenisz sobie autonomię i dynamikę w pracy, bezpieczne i komfortowe środowisko, a źródłem satysfakcji jest dla Ciebie kontakt z ludźmi, dołącz do naszego Zespołu!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 920032647