2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Kujawsko-pomorskie
  5. Kierowca - Toruń
Dodane 16 maja 2024

Kierowca międzynarodowy C+E. Dniówka 460 zł

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko międzynarodowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Julkowscy Transport, lider rynku lokalnego w transporcie, w związku z rozwojem i powiększeniem taboru poszukuje kierowców gotowych do podjęcia pracy od zaraz .

Obowiązki:

·         nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem towaru ,

·         prowadzenie niezbędnej ewidencji , dokumentacji (CMR),

·         transport towarów .

Wymagania:

·         znajomość zagadnień czasu pracy kierowcy ,

·         dyspozycyjność, punktualność, uczciwość,

·         prawo jazdy kat. C plus E

·         karta kierowcy ,

·         świadectwo kwalifikacji zawodowej

Oferujemy:

·         Nowoczesny tabor (DAF, MAN, SCANIA, VOLVO),

·         Stabilne warunki zatrudnienia.

·         Różne systemy pracy (12/2, 12/9, 18/3, 19/9 i dłuższe)

·         Dzienną stawkę do 460 zł netto ( w zależności od systemu)

·         Kontakt z dyspozytorami 24/7

·         Umowę o pracę

·         Ubezpieczenia grupowe

Główne kierunki - Niemcy, Francja, Austria, Włochy.

Nie wozimy towarów ADR ani odpadów

Mile widziani kierowcy z doświadczeniem w ruchu międzynarodowym.

W razie pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 918715377