2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Swarzędz
Dodane 25 kwietnia 2024

Kierowca międzynarodowy C+E

Lokalizacja

Swarzędz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Miejsce pracy: Cała Europa

Jesteśmy firmą realizującą przewozy ładunków na terenie Niemiec

( większość), Francji, Hiszpanii, Holandii, Belgii, Czech i innych krajów Europy Zachodniej.

• Nasza flota  składa się z pojazdów marki Iveco, Scania

 • Mamy stabilnych i znanych klientów !!!

• Siedziba w Polsce, Jasin, 17 km od Poznania

Wymagania do kandydata:

·         ważne prawo jazdy

·         doświadczenie w transporcie międzynarodowym

Obowiązki:

·         transport towarów na terenie krajów Unii Europejskiej,

·         wytrzymałość fizyczna

·         dbałość o przydzielony pojazd

·         dobrej organizacji pracy

·         rzetelnej obsługi czynności transportowych takich jak: załadunki/ rozładunki, terminowość dostaw i odbiorów towarów, bieżące wykonywanie dokumentacji firmowej

Oferujemy:

·         obsady pojedyńcze

·         terminowe wynagrodzenie

·         praca w dobrym, stabilnym przedsiębiorstwie;

·         możliwość długoterminowego zatrudnienia, umowa o pracę

·         zapewniamy indywidualne podejście do potrzeb pracownika

·         więcej informacji telefonicznie 69*****95

Lokalizacja

Swarzędz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Swarzędz
ID: 887052764