2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Gliwice
  6. Kierowca - Śródmieście
Dodane 28 marca 2024

Kierowca Międzynarodowy C+E

Wynagrodzenie

7 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowyDyspozycyjność: Praca w weekendy

Zatrudnię kierowcę międzynarodowego kat C+E ciągnik siodłowy naczepa firana standard, na trasy Europy Zachodniej: Niemcy, Holandia, Belgia, Francja, Hiszpania, Portugalia.

Głównie kółka PL-DE-ES-DE-PL/ ewentualne kierunki do dyskusji

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie na poziomie ok. 7500 -9000 zł netto/miesięcznie,
  • Umowę o pracę + niezbędne ubezpieczenia
  • Terminowość wypłacania wynagrodzeń,
  • Pełne wsparcie, stały kontakt
  • Przestrzeganie norm czasu pracy kierowcy,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Auto przypisane do kierowcy.
  • System pracy 3/1 lub elastyczny cykl pracy (warunki ustalane indywidualnie)

Oczekujemy:

  • Prawa jazdy kategorii C + E,
  • Karty kierowcy, aktualne badania psychologiczne
  • Sumienności i odpowiedzialności,
  • Poszukujemy kierowcy z doświadczeniem.
  • Biegłej obsługi Tachografu oraz znajomości norm czasu pracy

Zadania

·        Realizacja zleceń transportowych

·        Rzetelne i dokładne prowadzenie dokumentacji (CMR)

·        Przestrzeganie przepisów dotyczących jazdy oraz norm czasu pracy Kierowcy

·        Dbałość o powierzone narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację pojazdu

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Śródmieście
ID: 676124149