Przejdź do głównej części
Dodaj ogłoszenie
Dodane 19 września 2024

Kierowca na Amazon c+e

Wynagrodzenie

9 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko międzynarodowy

Witam , firma transportowa zatrudni kierowcę samochodu ciężarowego na trasach międzynarodowych pod Amazonem . Praca możliwa od 16.09.2024

Opis stanowiska

Praca pod Amazonem

Kierowca C+E w transporcie międzynarodowym. Główne kierunki Niemcy, Francja, Belgia , Holandia, Czechy, Hiszpania, Włochy

Wyjazdy 11 dni w trasie , 3 dni w domu ( 2 tygodnie)

Ciągniki siodłowy DAF E6 z naczepą standard

Wymagania:

  • Prawo Jazdy kat. C+E

  • Karta kierowcy

  • Niekaralność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze wypłacane terminowo.

  • Auto przypisane do kierowcy

  • Pracę na terenie UE , (z wyjazdami i powrotami z bazy w Polsce)

  • Jazda pod własną spedycją ( opieka spedytora z długoletnim stażem )

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod wskazany numer telefonu. 60*****45 - lub Email

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 674961829