2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Władysławowo
Dodane 23 maja 2024

Kierowca CE chłodnia na NL kółka

Wynagrodzenie

8 500 - 11 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Władysławowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

W związku z dynamiczny rozwojem firmy i poszerzeniem floty pojazdów poszukujemy pracowników na stanowisko KIEROWCY MIĘDZYNARODOWEGO C+E NA CHŁODNIE KRÓTKIE TRASY : POLSKA - HOLANDIA-POLSKA (Opcjonalnie Belgia /Niemcy ) Wymagania:

-aktualne dokumenty wymagane dla zawodowego kierowcy

-min. dwuletnie doświadczenie w transporcie drogowym w Europie zachodniej

-wiedza z zakresu przepisów dotyczących kierowców w transporcie drogowym.

-dobra organizacja pracy oraz uczciwość

-niekaralność

-karta kierowcy -

książeczka zdrowia

- miłe widziane doświadczenie na chłodni Obowiązki:

Transport towarów w granicach Europy Zachodniej ( Niemcy,Holandia,Belgia) Kierowcy powierzamy sprzęt na czas trwania umowy .

U nas nie musisz martwić się o przerzucanie z auta do auta . Serdecznie zapraszamy do kontaktu

Lokalizacja

Władysławowo,

Pomorskie

Pomorskie, Władysławowo
ID: 920366917