2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Podkarpackie
  5. Kierowca - Sędziszów Małopolski
Dodane 15 kwietnia 2024

Kierowca międzynarodowy BUS plandeka do 3,5 t, kat. B, Rzeszów

Lokalizacja

Sędziszów Małopolski

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko międzynarodowy

Opis

Kierowca międzynarodowy kat B do 3,5t Rzeszów okolice.

 Nip 818-162-55-34

Poszukiwany kierowca kategorii B do 3,5 t na trasy międzynarodowe.

Dniówka 300 zł netto na rękę za każdy dzień w trasie plus ( opłacamy koszty prowadzenia działalności ZUS i KSIĘGOWOŚĆ). Umowa B2B.

Opel Movano 2021, spanie za fotelami (lodówka kompresorowa, przetwornica)

Wszystkie potrzebne narzędzia do wykonywania pracy (telefon, nawigacja)

Karta paliwowa dkv

Możliwe auto pod dom

 Zakres obowiązków:

Obszar działania: Unia Europejska oraz GB i CH.

Prace związane z załadunkiem i rozładunkiem.

Zabezpieczenie towaru.

Wypełnianie dokumentów transportowych CMR.

Dbanie o powierzone mienie

uczestniczenie/nadzorowanie w załadunku/wyładunku towarów

kontrola stanu technicznego pojazdu podczas pracy

punktualność na załadunkach i rozładunkach towarów

Wymagania:

Prawo jazdy kat. B

Aktualny paszport

Wyjazd minimum 3/1

Lokalizacja

Sędziszów Małopolski,

Podkarpackie

Podkarpackie, Sędziszów Małopolski
ID: 870063601