2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Wilanów
Dodane 15 kwietnia 2024

Kierowca Międzynarodowy BUS 3,5T, Doświadczenie, 350zł Dniówka

Wynagrodzenie

9 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko międzynarodowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

FIRMA TRANSPORTOWA TITAN Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM, ZATRUDNI:

KIEROWCÓW KAT. B TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY

Opis stanowiska:

Przewóz towarów po krajach:

Niemcy, Włochy, Francja, Austria, Dania, Holandia, Hiszpania, UK

Jak i również na stałych zakontraktowanych liniach.

Wyjazdy minimum 4 tygodniowe (wolne ile kierowca będzie potrzebował, jesteśmy elastyczni)

Możliwe inne systemy

350 zł dniówka dla kierowców z paszportem i możliwością wjazdu do Wielkiej Brytanii (działalność gospodarcza)

(Płatne postoje oraz weekendy)

270 zł dniówka dla kierowców z paszportem i możliwością wjazdu do Wielkiej Brytanii

(zatrudnienie w naszej firmie)

250 zł dniówka dla kierowców bez możliwości wjazdu do Wielkiej Brytanii

ZAPRASZAMY KIEROWCÓW Z BIAŁORUSI I UKRAINY

Możliwy wyjazd od zaraz

Wymagania:

prawo jazdy kat. B

punktualność i odpowiedzialność

zaangażowanie do pracy

Oferujemy:

Dodatkowe Premie i Bonusy

Stałą pracę w uczciwej firmie

Wynagrodzenia wypłacane na bieżąco

Możliwość wypłacania zaliczek

Wszystkie auta w pełni wyposażone oraz serwisowane tylko w ASO Renault

Nowe Renault Master 2,3 dci, 165 KM, roczniki 2022-2023

8 Euro Palet, Plandeka

Komfortowa kabina sypialniana Twin Cab – (Spanie z tyłu)

W razie pytań zapraszam do kontaktu. +48*******03, +48*******12

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 870719650