2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Białołęka
Dodane 23 kwietnia 2024

Kierowca mechanik pomoc drogowa assistance laweta

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Działamy na rynku od 20 lat. Jesteśmy podwykonawcą dla największych firm ubezpieczeniowych na rynku. Preferowane miejsce zamieszkania to Białołęka i najbliższe okolice

Oferujemy:

  • elastyczny grafik oraz formę zatrudnienia.

  • pracę na nowoczesnym sprzęcie ułatwiającym pracę (Auta max 5 lat, wszelkie wózki i narzędzia)

  • dyżury w domu

  • zarobki uzależnione od umiejętności i zaangażowania

  • pracę w firmie stabilnej finansowo w luźnej atmosferze

Obowiązki:

  • holowanie na terenie Warszawy ale też częste wyjazdy w Polskę (auta po kolizjach i awariach około 8tyś km miesięcznie za kierownicą)

  • dbanie o powierzony sprzęt

  • proste naprawy na drodze (wymiana koła, żarówki, odpalenia)

  • wykonywanie zleceń otrzymanych SMS bądź aplikacją (nie szukamy zleceń na tzw. mieście)

Wymagania

  • Prawo jazdy kat B. (Kategoria C. będzie ogromnym atutem)

  • NIE WYMAGAM DOŚWIADCZENIA! Wszystkiego nauczę w krótkim czasie. Wystarczą jedynie chęci do pracy.

  • Wiek do 35 lat

  • znajomość topografii Warszawy i duże doświadczenie za kółkiem

  • DYSPOZYCYJNOŚĆ i determinacja! (Około 10 godzin dziennie, dyżury 2 weekendy w miesiącu)

  • znajomość podstaw mechaniki ! ! !

  • wysoka kultura osobista i cierpliwość do klientów -

  • rzetelność, dokładność i bezwzględna uczciwość

  • brak nałogów

Proszę o przesyłanie aplikacji i krótkiej wiadomości przez OLX

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 842742224