2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Opolskie
  5. Kierowca - Kędzierzyn-Koźle
  6. Kierowca - Kłodnica
Dodane 09 kwietnia 2024

Kierowca- magazynier w hurtowni motoryzacyjnej

Wynagrodzenie

4 242 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kędzierzyn-Koźle, Kłodnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Firma Auto-Wojdyła s.c. poszukuje pracownika na stanowisko kierowca-magazynier.

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.

Wymagania:

Prawo jazdy kat. B

Umiejętność pracy w zespole

Wysoka kultura osobista

Rzetelność i dokładność w wykonywaniu zadań

Dobra organizacja czasu pracy

Zadania:

Kompletowanie zamówień

Dostarczanie towaru do klienta hurtowego

Przyjmowanie dostaw

Rozkładanie towaru oraz utrzymywanie porządku na magazynie

Jeśli chcesz pracować w stabilnej firmie i zostać częścią młodego, przyjaznego zespołu - dołącz do nas!

CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy składać za pośrednictwem portalu OLX.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Opolskie

Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Kłodnica
ID: 836540179