2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Śródmieście
Dodane 22 maja 2024

Kierowca - magazynier/student - obsługa klienta w terenie

Wynagrodzenie

4 200 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dla Firmy wynajmującej apartamenty poszukujemy Zaopatrzeniowca/Kuriera.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • dostarczanie przesyłek do mieszkań

  • robienie zakupów (Makro, Ikea itp)

  • opieka nad magazynem

  • inne drobne zadania

Poszukujemy osoby rzetelnej, która będzie mogła pracować także w weekendy oraz godziny wieczorowe. Praca zmianowa ( 9-15, 15-21. weekendy 9-18).

Stawka około 4200 - 4800 zł.

Chętnie zatrudnimy studenta do 26 roku życia.

Oferujemy możliwość rozwoju, dodatkowych ciekawych zadań w zależności od predyspozycji.

Zapewniamy: Samochód służbowy i telefon.

Godziny pracy do uzgodnienia.

Praca w fajnym zespole w prężnie rozwijającej się firmie.

Miła atmosfera, fajny i wyrozumiały manager.

Możliwość rozwoju w prężnej firmie.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 785504360