2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Lubelskie
  5. Kierowca - Lublin
Dodane 10 czerwca 2024

Kierowca - magazynier kat. C+E - atrakcyjny system wynagradzania

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Kierowca – magazynier Kat. C + E

Miejsce pracy: Transport krajowy

Firma Bury Sp. z o.o, Lublin, ul. Konstruktorów 13

Zakres obowiązków:

  • Rozładunek i załadunek towarów – owoce i warzywa,

  • Przewóz towarów do klientów,

  • Dbałość o samochód,

  • Składowanie towaru wg. ustalonych zasad,

  • Dbałość o stan towaru na magazynie,

  • Dbałość o porządek w magazynie.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. C + E,

  • Kurs na przewóz rzeczy, świadectwo kwalifikacji zawodowej,

  • Aktualne badania lekarskie i psychologiczne,

  • Badania sanitarno-epidemiologiczne,

  • Karta kierowcy,

  • Mile widziane uprawnienia operatora wózka widłowego UDT.

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie zasadnicze + premia regulaminowa,

  • Umowa o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas,

  • Ubezpieczenie PZU, karty sportowe MultiSport na preferencyjnych warunkach,

  • Zgraną ekipę i niezapomniane spotkania integracyjne,

  • Bezpieczne miejsce pracy i stabilność zatrudnienia.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 919479896