2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Kraków
  6. Kierowca - Podgórze
Dodane 09 kwietnia 2024

Kierowca z kat C - magazynier - firma handlowa Kraków

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Firma handlowa Nawbud Sp. z o.o. poszukuje osoby do pracy w Krakowie na stanowisku :

kierowca magazynier

Zakres obowiązków :

-nadzorowanie załadunku i rozładunku oraz zabezpieczanie przewożonego ładunku przed uszkodzeniem i zniszczeniem,

- przyjmowanie dostaw towaru,

- sprawdzanie poprawności dostaw z dokumentacją,

-sprawdzanie zgodności przygotowanych do wywozu towarów z dokumentami,

- przygotowywanie towaru do wysyłki,

- dostarczanie towaru do klientów i oddziałów,

-współpraca z innymi działami oraz oddziałami firmy,

- dbanie o porządek oraz powierzone mienie.

Wymagamy :

- czynnego prawa jazdy kat. c,

- uprawnień na wózek widłowy,

- umiejętności pracy w zespole,

- dobrej organizacji pracy,

-kultury osobistej,

- sumienności, uczciwości.

 Oferujemy:

- umowę o pracę na pełny etat,

-możliwość z korzystania karty Multisport,

- pełne wynagrodzenie na umowie,

- stabilną pracę w młodym zespole,

-niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywania pracy,

- szkolenie umożliwiające sprawne wykonywanie powierzonych obowiązków.

 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z poniższą klauzulą :

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Nawbud S.C., 30-363 Kraków, ul. Rydlówka 5 w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko magazynier-kierowca przez czas prowadzenia rekrutacji."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikacje prosimy składać tylko mailowo.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 683519505