2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Modlnica
Dodane 04 kwietnia 2024

Operator wózka widłowego - magazynier

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Modlnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

ANG Wentylacja sp. z o.o.

ANG Wentylacja wchodzi w skład grupy kapitałowej ANG, która od 25 lat jest producentem, importerem i dystrybutorem wentylacji i klimatyzacji takich marek jak Venture Industries, Systemair, Vents, Frapol, Vanas, Tesslagreen, Smay, Mercor a w klimatyzacji ANDE, BOSCH, ENTALPIA, RODIGAZ i wielu innych. Jesteśmy właścicielem marki klimatyzacji ANDE, oferując urządzenia spełniające najwyższe wymagania rynkowe.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko: OBSŁUGA WÓZKA WIDŁOWEGO/MAGAZYNIER

Twój zakres obowiązków:

* Obsługa wózka widłowego

* Przyjmowanie dostaw wraz z kontrolą jakościową i ilościową

* Rozmieszczenie towaru w strefach magazynowych

* Utrzymywanie ładu i porządku w magazynie

* Dostawy do klienta (bus-plandeka do 3,5 t) Kraków i okolice

Nasze wymagania:

* Uprawnienia na wózki widłowe

* Doświadczenie w pracy w magazynie

* Komunikatywność, umiejętność prazy w zespole

* Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

* Pracę na jednej zmianie

* Pracę w dużej, stabilnej firmie

* Miłą i przyjazną atmosferę

Prosimy o przesłanie CV i podaniem oczekiwań finansowych.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz 883)"

Lokalizacja

Modlnica,

Małopolskie

Małopolskie, Modlnica
ID: 909365054