2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Starogard Gdański
Dodane 24 kwietnia 2024

Kierowca - magazynier

Lokalizacja

Starogard Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Zadania na stanowisku:

  • Prowadzenie pojazdu służbowego.

  • Załadowywanie i rozładowywanie oraz nadzór nad załadunkiem i wyładunkiem.

  • Odpowiedzialność za prawidłowe przyjęcie i wydanie towaru.

  • Przestrzeganie i stosowanie procedur związanych z magazynowaniem, wysyłką i przyjmowaniem towarów.

  • Zabezpieczenie wyrobów przed zniszczeniem, uszkodzeniem lub kradzieżą

  • Obsługa magazynowa

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oczekiwania wobec kandydata:

·         Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi, uprawnienia udt., prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie min 1 rok jako kierowca.

  • Znajomość topografii miasta i okolic.

  • Umiejętność obsługi komputera .

  • Nastawienie na rozwój .

  • Umiejętność organizacji pracy.

  • Samodzielność, sumienność i odpowiedzialność.

  • Znajomość branży budowlanej będzie dodatkowym atutem.

Dlatego warto u nas pracować:

  • Dbamy o dobrą atmosferę w pracy.

  • Wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami.

  • Zadbamy o Twój profesjonalny rozwój w ramach szkoleń organizowanych przez naszych partnerów.

  • Będziesz pracował w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, wśród osób, które lubią swoją pracę.

Lokalizacja

Starogard Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Starogard Gdański
ID: 914111962