2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Reda
Dodane 23 kwietnia 2024

Kierowca/Magazynier

Lokalizacja

Reda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. B

Dystrybutor Ziaja zajmujący się sprzedażą i dystrybucją polskich kosmetyków poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko magazynier/kierowca

Zakres obowiązków

  • kompletowanie zamówień

  • przygotowanie towaru do wysyłki

  • praca również jako kierowca, dostarczanie zamówień do klientów

Nasze wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność, skrupulatność, odpowiedzialność, punktualność

  • sumienność przy organizacji pracy i realizacji zadań

  • posiadanie prawa jazdy kat. B.

To oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym i profesjonalnym zespole

  • komfortowe warunki pracy w magazynie usytuowanym w REDZIE

  • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę

Lokalizacja

Reda,

Pomorskie

Pomorskie, Reda
ID: 913897944