2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Małopolskie
  6. Pozostałe - Kraków
  7. Pozostałe - Bieńczyce
Dodane 13 maja 2024

Kierowca - Magazynier

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bieńczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Zakład produkcyjny dania gotowe z segmentu zdrowa żywność poszukuje kandydatów do

pracy na stanowisku

Magazynier / Kierowca

Miejsce pracy:

Kraków Os. Piastów

Twój zakres obowiązków

  • Załadunek i rozładunek towarów

  • Transport ładunków

  • Dbanie o stan techniczny pojazdu

  • Dbanie o bezpieczeństwo pracy i stosowanie się do zasad BHP

  • Wykonywanie zleconych prac magazynowych

  • Bezpieczna obsługa samochodu izoterma

Nasze wymagania:

  • Dobra organizacja pracy

  • Zaangażowanie w pracę i samodzielność w realizacji zadań

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Posiadanie aktualnej książeczki/ badań sanepid

  • Uprawnienia do kierowania pojazdami kategorii B

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę po 3 miesiącach

  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej po 3 miesiącach zatrudnienia

  • przyjazną atmosferę pracy

Wyślij swoje CV

Dodatkowo w dokumentach aplikacyjnych prosimy o dodanie klauzuli o zgodzie na

przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

CV bez powyższej klauzuli nie będą mogły zostać przetwarzane, a co za tym kandydaci nie będą brani pod uwagę w procesie rekrutacji.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieńczyce
ID: 847727854