2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Gdańsk
  6. Kierowca - Osowa
Dodane 08 kwietnia 2024

Kierowca - Magazynier

Lokalizacja

Gdańsk, Osowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. B

TNS Sp. z o.o. Firma Handlowa z branży budowlanej (Farby, Tynki Docieplenia), przedstawiciel Firm tj. CAPAROL, BOLIX, QUICK-MIX działająca na terenie Trójmiasta poszukuje kandydatów na stanowisko

M A G A Z Y N I E R -  KIEROWCA

Opis stanowiska:

- przyjmowanie towaru

- wydawanie towaru -

barwienie farb -

dostawy towaru do klienta

- kontakt z klientem

- tworzenie gospodarki magazynowej

Wymagania:

- odpowiedzialność

- komunikatywność

- Prawo Jazdy Kat. B

- mile widziane prawo jazdy kat. C

- dużym atutem uprawnienia na wózki widłowe UDT

Oferujemy:

- stałą pracę w doświadczonym zespole

- rozwój zawodowy

- szkolenia

Forma kontaktu: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz Listu Motywacyjnego na adres e-mail: tns.tg(a)wp.pl

Informacje o firmie TNS Sp. z o.o. Firma Handlowa z branży budowlanej (Farby, Tynki Docieplenia), przedstawiciel Firm tj. CAPAROL, BOLIX, QUICK-MIX działająca na terenie Trójmiasta

Informacje o firmie: Firma TNS Sp. z o.o. zajmuje się obsługą rynku pomorskiego w materiały niezbędne do budowy obiektów mieszkalnych. Współpracujemy z Wykonawcami, Deweloperami w różnych dziedzinach budownictwa. Zajmujemy się tynkami i farbami wewnętrznymi, dociepleniem ścian zewnętrznych. Wprowadzamy nowoczesne sposoby kontaktu z klientem i obsługę budów.  Poszukujemy osoby otwarte na nowe rozwiązania, chcące się rozwijać i doskonalić.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Osowa
ID: 830505261