2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Częstochowa
  6. Kierowca - Lisiniec
Dodane 30 kwietnia 2024

Kierowca - Magazynier

Wynagrodzenie

4 400 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Lisiniec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Kierowca – Magazynier

Dystrybutor środków czystości i chemii profesjonalnej poszukuje osoby na stanowisko kierowca- magazynier. Jeśli jesteś kreatywny, nie boisz się wyzwań i lubisz pracę w zespole to aplikuj już dzisiaj i dołącz do nas.

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu

  • Dbanie o czystość magazynu i pojazdów

  • Załadunek towaru na samochód i transport do klienta

  • Alokacja produktów w regałach półkowych oraz wysokiego składowania

  • Profesjonalna obsługa dotychczasowych i nowych klientów

  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez dbałość o najwyższe standardy obsługi klienta oraz sprzedaży produktów.

Nasze wymagania

  • Ważne prawo jazdy kategorii B – warunek konieczny

  • Komunikatywność

  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z klientami

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane doświadczenie w branży

  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę od PN-PT w godz. 7:30 – 15:30

  • Pracę w dynamicznym oraz zgranym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

Zastrzegamy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżących i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę DABEX M. Sokół i Wspólnicy sp.j. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowana o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie DABEX M. Sokół i Wspólnicy sp.j. w Częstochowie

Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Podstawa prawna;pkt 32, pkt 42, pkt 43, pkt 171 preambuły, art. 4 pkt 11, art. 5 ust. 1 lit. b, art. 7 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - Dz.U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Lisiniec
ID: 797176218