2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Modlniczka
Dodane 17 kwietnia 2024

Kierowca - Magazynier

Wynagrodzenie

5 000 - 5 650 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Modlniczka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Dystrybutor włoskich produktów spożywczych z siedzibą w Modlniczce k. Krakowa zatrudni Kierowcę / Magazyniera.

O firmie Fattorie Del Duca

W Polsce działamy nieprzerwanie od 10 lat i od przeszło 60 we Włoszech. Jesteśmy dystrybutorem produktów spożywczych do restauracji, hoteli, sklepów branżowych. Posiadamy stabilną i pewną markę.

Opis stanowiska:

  • Realizacja dostaw do klientów samochodem typu chłodnia do 3,5 t

  • Rozładunek i załadunek samochodu

  • Sprawdzanie zgodności załadunku

  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy

    lub wymiennie w ramach prac magazynowych:

  • Kompletowanie zamówień i przygotowywanie ich do wyjazdu/wysyłki

  • Prace magazynowe (układanie produktów na półkach i w chłodni)

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

    W ramach stanowiska kierowcy/magazyniera oczekujemy ponadto:

  • Zaangażowania i wysokiej motywacji do pracy fizycznej

  • Dbałości o dobry wizerunek firmy

    Miejsce pracy: siedziba firmy Modlniczka/dostawy na woj. Małopolskie i ościenne

Wymagania:

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Wiek +21 lat

  • Mile widziane badania Sanepid

  • Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku + jedna sobota (około 4 h) w miesiącu

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Mile widziana znajomość języka włoskiego lub języka angielskiego

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatkowo nadgodziny

  • Stabilna umowa o pracę po okresie próbnym (1 miesiąc)

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna (możliwość dołączenia)

  • Ubezpieczenie grupowe (możliwość dołączenia)

  • Imprezy i spotkania firmowe

  • Zniżka na produkty firmowe

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

Prosimy o przesyłanie c.v. przez formularz zgłoszeniowy (Rozpatrywane będą jedynie c.v. ze zdjęciem).

Lokalizacja

Modlniczka,

Małopolskie

Małopolskie, Modlniczka
ID: 759627516