2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Sosnowiec
Dodane 15 maja 2024

Kierowca / Magazynier

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Poszukujemy Kierowcy Kat. B z podstawową wiedzą z obsługi Microsoft Excel.

Obowiązki:

  • Dostarczanie towarów do naszych punktów gastronomicznych.

  • Ewidencja stanów magazynowych na głównym magazynie.

  • Utrzymanie porządku na magazynie.

  • Doceniamy umiejętności techniczne.

Oferujemy:

  • Nieustannie rozwijającą się firmę gastronomiczną, co gwarantuje pracę pełną wyzwań.

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznym i młodym zespole.

  • Elastyczny grafik pracy, dostosowany do Twoich potrzeb.

  • Początkowe wynagrodzenie między 4000 a 5000 zł netto z możliwością awansu.

  • Terminowe wypłaty.

  • Zniżki dla Ciebie i Twojej rodziny.

  • Karta MultiSport po okresie próbnym.

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 918512035