2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Łódzkie
  5. Kierowca - Łódź
  6. Kierowca - Bałuty
Dodane 22 maja 2024

Kierowca Lawety Premium

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. B

Opis

Obowiązki:

  • Przewożenie AUT KLASY PREMIUM zgodnie z ustalonym harmonogramem i trasą.

  • Korzystanie z narzędzi MS Office do tworzenia listy zamawianych części

  • Samodzielne zarządzanie czasem pracy.

  • Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i regulacji transportowych.

  • Utrzymanie czystości pojazdu.

  • Współpraca z zespołem w celu efektywnej realizacji zadań.

  • Zapewnienie bezpiecznego przewozu aut premium.

  • Praca na określonym terenie.

  • Współpraca z zakładami blacharsko-lakierniczymi w celu optymalnego rozwożenia aut.

  • Tworzenie listy części samochodowych i ich zamawianie w oparciu o dokumentacje stworzoną przez mechanika

Wymagania:

  • Prawo jazdy odpowiedniej kategorii.

  • Orzeczenie lekarskie i psychologiczne o braku przeciwwskazań do pracy jako kierowca.

  • Umiejętność jeżdżenia, załadunku i zabezpieczenia lawety.

  • Umiejętność zarządzania czasem pracy.

  • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów.

  • Znajomości podstawowej obsługi komputera - Excel.

  • Wysoka kultura osobista i dbałość o higienę.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 920202015