2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Płochocin
Dodane 18 kwietnia 2024

Kierowca lawety, autolawety B + E, trasy krajowe, codziennie w domu

Wynagrodzenie

7 340 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Płochocin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. B+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Carrot sp. z o.o.

O Carrot/ platforma CARROT.PL

Co roku ponad 100 tysięcy właścicieli pojazdów rozbija swój samochód tak, że nie opłaca się go naprawiać. Pomagamy im przejść przez to przykre doświadczenie jak najmniej "boleśnie". Wspólnie z zakładami ubezpieczeń stworzyliśmy nowy standard obsługi dużych szkód. Zdejmujemy z głowy klienta problem uszkodzonego pojazdu, tak że zakład ubezpieczeń może wypłacić całe odszkodowanie, a my odbieramy pojazd, sprzedajemy go na naszej platformie carrot.pl i rozliczamy za klienta. Od ponad roku prowadzimy likwidację w nowym modelu, miesięcznie sprzedajemy ponad 1000 samochodów i udowodniliśmy, że nasze rozwiązanie jest korzystne dla wszystkich: poszkodowanych, ubezpieczycieli i kupujących samochody.

W związku z dynamicznym rozwojem, firma Carrot Sp. z o.o. poszukuje kierowcy.

Kierowca lawety - autolawety B+E

Miejsce pracy: Płochocin - codzienny wyjazd i przyjazd z bazy

Opis stanowiska:

  • Jazda lawetą Iveco Daily 3,5T z przyczepą 8,5m

  • Trasy krajowe, teren województwa mazowieckiego i 4 ościennych województw

  • Codziennie w domu

Wymagania:

  • Doświadczenie w kierowaniu tego typu zestawem

  • Ważne prawo jazdy min kat B+E

  • Karta kierowcy mile widziana (możliwość wyrobienia na etapie zatrudnienia)

  • Znajomość języka polskiego w mowie i piśmie umożliwiająca swobodną komunikację (kierowca odpowiedzialny jest za poprawne wypełnienie dokumentacji)

  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe i umiejętność obsługi tachografu

Oferujemy:

  • umowę o pracę na całość wynagrodzenia.

  • zarobki płatne do 10 dnia każdego miesiąca

  • jazda wyłącznie po kraju.

  • codzienne powroty do domu.

Jesteśmy otwarci na zatrudnienie osoby z niepełnosprawnością

Zapewniamy:

  • nowe, bogato wyposażone samochody – automat, fotel pneumatyczny, klimatyzacja,

  • telefon służbowy

  • tankowania tylko bezgotówkowe - karty paliwowe

Do dalszych rozmów będą zaproszone tylko wybrane osoby, które wyślą CV za pomocą OLX

Czekamy poprzez formularz OLX na przesłane CV z klauzulą :

Carrot sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jutrzenki 177, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS: 0000717867, NIP: 78*****994, REGON: 369460796. Z Administratorem można się skontaktować pod adresem e-mail: info(małpa)carrot.pl.

Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem: alicja.sytek(małpa)cpit.org.pl.

Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO i w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego kandydatów do pracy na podstawie przepisów Kodeksu Pracy oraz na podstawie Państwa zgody, w myśl art. 6 ust. 1 lit a oraz art. 9 ust. 2 lit. a RODO, w celu przechowywania danych dla potrzeb kolejnych rekrutacji oraz w przypadku podania przez Państwa szerszego zakresu danych.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres miesiąca po zakończeniu rekrutacji a w przypadku wyrażenia zgody przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak również prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia Pani/Pana danych osobowych.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana - narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO.

Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Jej cofnięcie nie powoduje, że przetwarzanie danych osobowych do tego momentu było nielegalne. Do czasu cofnięcia zgody Administrator ma prawo przetwarzać Pani/Pana dane osobowe i jej odwołanie nie wpływa na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym kandydatów do pracy. Brak podania danych osobowych będzie skutkował niemożliwością wzięcia udziału w rekrutacji.

Informujemy, że Pani/Pana dane mogą być udostępnione innym odbiorcom na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegać podejmowaniu decyzji w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Lokalizacja

Płochocin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płochocin
ID: 861535845