2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Sosnowiec
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierowca- ładowacz Kategorii C

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

OPIS

REMONDIS to rodzinna marka o niemieckich korzeniach i jedno z największych przedsiębiorstw na świecie w branży recykling i usługi komunalne i zaopatrzenie w wodę. Działa w 33 krajach świata i świadczy usługi dla ponad 30 mln mieszkańców. W Polsce REMONDIS jest obecny od 29 lat i jest liderem w swojej branży. Działa w 47 miastach na terenie całej Polski.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem i sukcesywnym wzmacnianiem pozycji na rynku polskim poszukujemy pracowników na stanowisku:

 Twój zakres obowiązków :

  • czynności porządkowe kontrolne i zdawczo odbiorcze względem użytkowanego pojazdu

  • kierowanie samochodami ciężarowymi

  • wywóz odpadów komunalnych i innych

  • nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem pojazdu

  • rzetelne wykonywanie czynności zleconych przez przełożonego

  • zgłaszanie ewentualnych usterek, które mogą powodować utrudnienia w pracy

Od kandydatów oczekujemy:

  • aktualne prawo jazdy kat. C (doświadczenia w przewozie rzeczy)

  • uprawnienia na przewóz rzeczy

  • przejawianie własnej inicjatywy w działaniu

  • dobra organizacja pracy

 Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • niekorporacyjną, przyjazną atmosferę w pracy

  • prywatną opiekę medyczną

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie grupowe

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 900840609