2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Łódzkie
  5. Kierowca - Krzyżanówek
Dodane 30 kwietnia 2024

Kierowca-Ładowacz kat.C +HDS Krzyżanówek Grupa PreZero

Lokalizacja

Krzyżanówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia: Karta kierowcy

Opis

Nowe myślenie dla czystego jutra.

Kim jesteśmy.

PreZero jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy dlatego, że zatrudniamy najlepszych ludzi. Pora powiększyć nasz zespół! Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią szybko dostosować się do zmieniających się wyzwań naszego rynku, chcą pracować w ekscytującym, obiecującym oraz innowacyjnym środowisku i rozwijać się razem z nami.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i międzynarodowych standardach pracy;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności;

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Rynkowe wynagrodzenie;

  • Finansowanie przez pracodawcę kursów i szkoleń na uprawnienia;

  • Bezpieczeństwo – dbamy o wysokie standardy BHP.

Opis stanowiska:

  • Kierowanie pojazdem ciężarowym w ramach odbioru odpadów i transportu wewnątrz zakładu;

  • Wypełnianie harmonogramów wywozowych;

  • Załadunek i rozładunek odpadów;

  • Dbanie o dobry stan techniczny pojazdu;

  • Pomoc przy naprawach urządzeń, narzędzi i pojazdów;

  • Pomoc podczas rozładunków i załadunków pojazdów;

Oczekujemy:

  • Ważnego prawa jazdy kategorii C;

  • Uprawnień HDS;

  • Ważnego zaświadczenia o ukończeniu kursu na przewóz rzeczy;

  • Karty kierowcy;

  • Rzetelnego wykonywania poleceń służbowych oraz poważnego podejścia do pracy;

  • Zaangażowania w powierzone obowiązki;

  • Dbałości o powierzony tabor;

  • Punktualności;

  • Dyspozycyjności.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Krzyżanówek,

Łódzkie

Łódzkie, Krzyżanówek
ID: 910534504