2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Głogów
Dodane 14 maja 2024

Kierowca Kurrier

Lokalizacja

Głogów

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

4MED sp. z o.o., firma działająca jako podwykonawca dla Alab Laboratorium, wiodącej firmy diagnostycznej w naszym regionie, poszukuje doświadczonego kierowcy do dołączenia do naszego zespołu. Poszukujemy osoby odpowiedzialnej, z doskonałą znajomością dróg lokalnych oraz silnym zobowiązaniem do zapewnienia terminowego i bezpiecznego dostarczania próbek do naszych laboratoriów.

Obowiązki:

  • Dostarczanie próbek biologicznych oraz materiałów laboratoryjnych do naszych laboratoriów zgodnie z harmonogramem pracy.

  • Zapewnienie bezpiecznej i terminowej dostawy materiałów zgodnie z wymaganiami i procedurami firmy.

  • Utrzymywanie czystości i porządku wewnątrz pojazdu dostawczego oraz dbanie o jego regularne przeglądy i konserwację.

  • Współpraca z personelem laboratoryjnym w celu zapewnienia kompleksowej obsługi logistycznej.

Wymagania:

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B oraz bezwypadkowa historia kierowcy.

  • Doświadczenie w pracy jako kierowca dostawczy, idealnie w obszarze medycznym lub laboratoryjnym.

  • Znajomość dróg lokalnych oraz umiejętność efektywnego poruszania się w ruchu miejskim.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz gotowość do pracy w zmianowym systemie.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie diagnostycznej o ugruntowanej pozycji rynkowej.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń związanych z obszarem pracy.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chciałbyś/chciałabyś dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres email. W temacie wiadomości proszę wpisać: "Aplikacja na stanowisko Kierowca".

4MED sp. z o.o. to miejsce, w którym Twoje umiejętności mogą być cenione i rozwijane. Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam w dostarczaniu najwyższej jakości usług diagnostycznych!

Lokalizacja

Głogów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Głogów
ID: 918315318