2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Wielkopolskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Żerniki
Dodane 02 maja 2024

Kierowca / Kurier / Wsparcie dla Administracji i Biura

Lokalizacja

Żerniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BMożliwe środki transportu: SamochódPojazd służbowy: Tak

ABEDIK jest dużą drukarnią dziełową funkcjonującą na rynku polskim już ponad 28 lat. Produkujemy ponad 26 milionów książek rocznie. Zakład produkcyjny mieści się przy ul. Gutenberga 5 w Żernikach k/Poznania, .

Aktualnie poszukujemy osoby, która pełnić będzie rolę Kuriera-kierowcy.

 Opis stanowiska

  • Bieżące zakupy,

  • Wizyty w urzędach, na poczcie i w bankach,

  • Transport dokumentów między firmą a Biurem Rachunkowym,

  • Inne zadania bieżące,

  • Przestrzeganie i realizacja obowiązujących procedur,

  • Praca w elastycznym wymiarze, uzależnionym od bieżących potrzeb, zasadniczo w godzinach 8-16;

Wymagania

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Wysokie poczucie odpowiedzialności,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność ustawienia priorytetów,

  • Dyspozycyjność,

  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Umowę o pracę bądź umowę zlecenie (w zależności od oczekiwań i dyspozycyjności kandydata)

  • Wdrożenie do pracy,

  • Wynagrodzenie zgodne z poziomem kompetencji i zaangażowaniem.

Lokalizacja

Żerniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Żerniki
ID: 711177737