2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Pomorskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Władysławowo
Dodane 24 kwietnia 2024

Kierowca / Kurier - Wladyslawowo

Wynagrodzenie

4 700 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Władysławowo

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BMożliwe środki transportu: SamochódPojazd służbowy: TakDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Firma transportowa działająca w branży kurierskiej poszukuje energicznej osoby do stałej współpracy w charakterze kuriera, praca polega na doręczaniu i odbiorze przesyłek do klienta

Wymagania :

- Dobra organizacja pracy,

- Samodzielność,

- Kultura osobista,

- Dyspozycyjność

- silna motywacja.

- Prawo jazdy kat B

Obowiązki:

- Dostarczanie przesyłek,

- Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywana pracą,

- Dokładne i terminowe rozliczanie się z przesyłek pobranych do doręczenia,

Oferujemy:

- praca 5 dni w tygodniu na pełny etat (bądź w mniejszym wymiarze godzinowym),

- stały rejon,

- Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- Pracę w zgranym młodym zespole,

- Motywacyjny system wynagrodzeń.

- Samochód na dojazdy do domu.

- Możliwość pracy na własnej działalności

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

Lokalizacja

Władysławowo,

Pomorskie

Pomorskie, Władysławowo
ID: 730759164