2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Bielany Wrocławskie
Dodane 25 maja 2024

Kierowca krajowy kat. C

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Dzień Dobry

Oferuję możliwość pracy na stanowisku kierowca krajowy kat. C. Poszukuję osoby, która spełnia poniże wymagania:

  • Prawo jazdy kat. C

  • Uprawnienia na przewóz rzeczy, karta kierowcy

  • Dyspozycyjność, samodzielność i odpowiedzialność

Zakres obowiązków na stanowisku obejmuje:

  • Dystrybucję towarów poligraficznych oraz materiałów do druku zgodnie z wyznaczonymi trasami na terenie Dolnego Śląska, Opolszczyzny, Ostrowa Wielkopolskiego oraz Kalisza

  • Rozładunek dostaw i obsługa dokumentacji transportowej

  • Bieżąca obsługa pojazdu

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Wszystkich chętnych zapraszam do kontaktu i do przesyłania CV

Pozdrawiam

Janusz Banak

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bielany Wrocławskie
ID: 920907373