2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Nowa Wieś Wrocławska
Dodane 23 maja 2024

Kierowca Krajowy C+E ! Praca na miejscu.

Lokalizacja

Nowa Wieś Wrocławska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Firma CreatIve Cargo działająca w obszarze transportu międzynarodowego, logistyki i magazynowania zatrudni kierowcę w transporcie krajowym.

Poszukujemy przede wszystkim osób ambitnych, punktualnych i sumiennych.

Opis firmy: www.creativecargo.pl

Opis stanowiska:

  • Kierowca Krajowy C+E

  • załadunki/rozładunki naczep (90% załadunki/rozładunki tyłem)

  • międzymagazynowa zwózka / wywóz towarów do i z Naszego magazynu usytuowanego w Nowej Wsi Wrocławskiej

  • przygotowanie towaru do wysyłki

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska, Wrocław, woj. dolnośląskie.

WYMAGAMY:

• Prawo jazdy kat. C+E

• Uprawnienia UDT na wózki widłowe

• Karta kierowcy

• Doświadczenie w prowadzeniu pojazdu DMC 40t

• Znajomość przepisów (czas pracy i jazdy)

• Bardzo dobra organizacja czasu pracy (punktualność, sumienność)

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych

  • Premia świąteczna

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz o ewentualny kontakt telefoniczny pod numerem: +48********98

Lokalizacja

Nowa Wieś Wrocławska,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Nowa Wieś Wrocławska
ID: 800880323